Poezi nga Suela Hodo

KY VENDI IM Me male e dete…fusha pambarim, Me njerez puntore , mikprites plot nderim, toske dhe gege, rrojtur nje jete, ne vllazerim! Me djem azgane , luftuar nder shekuj per atdhe, Ky vendi im , me i miri ne bote me gjuhe unike, tradite e prejardhje Perandore e princer, dale nga kjo toke… Sot […]

Vazhdo të lexosh