Nga Kreshnik Çollaku: Një shaka pa kripë e Kryetarit të Bashkisë.

Ftoj kryetarin e Bashkise te dale pas ores 20.00 ne lagjen e Kombinatit dhe zonat afer. Banoret detyrohen te mbyllin dritare e dyer,te izolojne cdo kontakt me ajrin. Helmet qe leshojne djegia e plehrave ne Sharre jo vetem ndot por rrezikon te helmoje njerezit. Ne ato zona ka te rritur e te moshuar qe nuk […]

Continue Reading

Gazetari me origjinë shqiptare fton Rita Orën të ‘martohet’ me të. Video

Në një video të postuar në YouTube gazetari i thotë Rita Orës që edhe ai është shqiptar. Këngëtarja është mosbesuese duke e nxitur atë që t’i tregojë shqiponjën dykrenare të bërë tatuazh në kraharor. Rita sërish nuk beson dhe i thotë se mund të jetë një tatuazh i përkohshëm që e ka bërë para se […]

Continue Reading

Shaka e sekretarit të LSI/ Fajin e ka opozita për arrogancën e qeverisë, Rama-Meta.

Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Brahimllari, ka deklaruar se Partia Demokratike ka bërë opozitë të dobët në këto katër vjet, sepse qeveria ka shumë e më shumë mëkate. I ftuar në emisionin “Debati në Channel One” të gazetarit Roland Qafoku, bashkë me deputeten Silva Caka dhe kryetaren e LRI Floida Kërpaçi, numri dy i […]

Continue Reading