Kur Saje Qorri ua hipte” Bravo çunave” sipër.

Saimir Tahiri mbetet nga socialistët me trima të “Rilindjes ” se Ramës. Foto e rrallë del nga arkiva kur nga lufta që bënin deputetët e Partisë Socialiste për të hyrë me dhunë në Komisionin Qëndror të Zgjedhjeve  Saimir Tahiri përleshej me policinë. Saimir Tahiri duket që ka hipur mbi policët për të kaluar rrethimin që […]

Continue Reading

Operacioni i policisë ishte i sajuar. Asnje prove se numri serial i kartmonedhave te gjetura korespondonte me ate te kartmonedhave te nisura nga banka.

Paratë e grabitura nga banda e goditur dje nga policia do të përdoren për zgjedhjet”. Kështu shkruan ish –kryeministri Sali Berisha. Ja statusi i plotë i z Berisha: Hajnat i kapem, por parate na duhen per fushate! Ne mediat e vendit policia perserit historite famoze te Julian Sinanit apo Gjutajve dhe Brukave! Suksesi i radhes […]

Continue Reading