Shpërthejnë mbështetjet amrikane ndaj Bashës. Ish-këshilltari i Regan: Unë e njoh dhe i besoj vetëm Lulzim Bashës në Shqipëri

Gjatë vizitës në SHBA, kreu i PD-së Lulzim Basha është takuar gjithashtu me kongresmenin e Kalifornisë Dana Rohrabacher, anëtar me peshë i Komitetit të Punëve të Jashtme dhe Kryetar i Nënkomitetit për Europën dhe Euroazinë të Kongresit. Kongresmeni Rohrabacher, i cili u takua me Bashën në Uashington, i tha Breitbart News se ai e çmon […]

Vazhdo të lexosh