Julia Roberts ka udhëtuar për në stadiumin e Santiago Bernabeu për të takuar futbollistët e Real Madridit. Video

Julia Roberts ka udhëtuar këtë fundjavë për  në stadiumin e ‘Santiago Bernabeu” për të takuar futbollistët e Real Madridit. Pas përfundimit të ndeshjes me Barcelonën,  lojtarët madrilen janë takuar të gjithë me radhë me aktoren e famshme. Aktorja ishte së bashku me familjen e saj, ndërsa u shpreh se ishte mjaft e emocionuar teksa takonte […]

Vazhdo të lexosh

Carvajal/ Kartoni i kuq i Sergio Ramosit e vendosi El Clasicon dhe nuk ishte Messi, ai që i dha fitoren Barcelonës.

Mbrojtësi i Real Madridit, Dani Carvajal, thotë se kartoni i kuq i Sergio Ramosit e vendosi El Clasicon dhe nuk ishte Lionel Messi, ai që i dha fitoren Barcelonës. Superylli argjentinas shkëlqeu në superderbin spanjoll duke realizuar dy gola në fitoren prej 3-2 të katalunasve. Mirëpo, në minutën e 77-të, vendasit kishin mbretur me një […]

Vazhdo të lexosh

Shikoni disa nga makinat lluksi të Ronaldos. Foto

Ylli portugez është lojtari më i njohur i futbollit në botë, si dhe në mediat sociale për lojën e tij, stilin, modën, modelimin,  stilin e flokëve, pasurinë dhe makinat. Përveçëse futbollit ai ka një pasion të veçantë, të koleksionojë makina. Ai koleksionon makinat më të fundit të markavë më të njohura. Koleksioni i Ronaldos nisi […]

Vazhdo të lexosh

Ja e dashura e re e Ronaldos. Foto

Vanessa Huppenkothen është arsyeja e ndarjes së Ronaldos me modelen ruse, Irina Shayk. Sipas mediave spanjolle, Ronaldo u takua me gazetaren seksi gjatë Botërorit të Brazilit, madje duke kryer edhe marrëdhënie seksuale pasi që realizoi një intervistë. Ajo ishte e ftuar e portugezit edhe në Madrid.

Vazhdo të lexosh