Turpërohet babai i Bebe Rexha/ “Bën mirë nëse ndalesh duke publikuar pornografi

Jam shumë i dëshpëruar’ ishin fjalët e babait të këngëtares Bebe Rexha pas publikimit të vidoklipit të kësaj të fundit. ‘Last Hurrah’ quhej vidoeklipi dhe përmbante skena të nxehta dhe provokative. Pakënaqësinë e babasë, Bebe e bëri publike përmes një postimi në rrjetin social, Twitter. Ai i kishte shkruar: “Bën mirë nëse ndalesh duke publikuar pornografi sepse […]

Vazhdo të lexosh

SKANDAL/ Plas porno ne grupin e te rinjeve te PS

Një nga kryetaret e FRESSH ka dërguar foto porno në grup-chatin e hapur nga 61 kryetarët e Forumit Rinor Eurosocialist ku të rinjtë nxjerrin njoftimet për aktivitete politik. Pas këtij momenti newsbomb.al ka kontaktuar kryetarin e FRESSH Elio Hyska dhe sekretaren e Partisë Socialiste, por asnjëri prej tyre nuk ka dashur të flasë rreth kësaj […]

Vazhdo të lexosh