Elio Laze paralajmeron për publikime të tjera të Afrim Bakaj-t dhe lidhjet e tij me politikanë të rëndësishëm ku ai mban pushtetin në këmbim të pagesave. VIDEO

Aktivisti i LSI dhe njeheresh ish keshilltari i Drejtorit te Pergjitshem te Burgjeve, Elio Laze, ka bere publike nje material kur ai drejtonte emisionin ne nje prej televizioneve tona. Ai gjithashtu paralajmeron se ka materiale te tjera per publikim per Afrim Bakaj-n, dhe lidhjet e tij  me politikane te rendesishem ne vend. Ja statusi i […]

Continue Reading

Zhduken 28 dokumentet sekrete të policisë

Zhdukja e 28 dokumenteve sekrete nga kasaforta e Policisë së Shtetit është referuar në Prokurorinë e Tiranës nga Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesat, thuajse dy javë më parë. Ngjarja, që edhe pse u mësua vetëm pas denoncimit në “Facebook” nga ish-kryeministri Sali Berisha, duket se është një çështje për të cilën kanë qenë […]

Continue Reading