Patozi/ Shqipëria më ngjason me testin e luledeles, ku petalet i këput Ilir Meta

Astrit Patozi ironizon marrëdhënien ndermjet LSI dhe PS, ndërsa Shqipërinë e krahason me testin e luledeles. “Ja si e nis ai statusin e tij ne facebook: Kryesisht per shkak te Edi Rames, Shqiperia sot me ngjason me ate testin klasik te luledeles, “me do, s’me do”. Ku petalet i keput Ilir Meta dhe gjithe te tjeret […]

Continue Reading