Ja kush janë 4 kandidatët për President/ Emrat e tyre

Katër të rinj të PD-së me maska të ish-deputetëve Arben Ndoka, Armando Prenga e Mark Frroku si dhe të ish-kryebashkiakut të Kavajës Elvis Rroshit kanë shpallur kandidaturën për President. Sekretari për aksionin qytetar në PD, Ervin Salianji ka publikuar videon ku të katër ‘kandidatët’ japin arsyet e kandidimit të tyre dhe pse mund të jenë […]

Continue Reading