Gazetari i huaj: Rama na ‘sekuestroi’ celularët. Inskenues i paparë

Gazetari austriak Siobhan Geets i medias “Wiener Zeitung” i ka kushtuar një reportazh takimit me kryeministrin shqiptar, Edi Rama me gazetarët e huaj. Në përshkrimin e kryeministrit të Shqipërisë nuk mungonin detajet për veshjen e tij. Geets shkruan për Wiener Zeitung se si Rama u shfaq para tyre me altete e me çorape vjollcë dhe gjithë […]

Continue Reading