Isuf Çelaj/ Në Tropojë, Republika e re do të kor fitoren më të thellë në histori/ VIDEO+FOTO

Kryetari i PD, Lulzim Basha vazhdon takimet elektorale ne veri te Shqiperise. Sot ai ishte i pranishem ne tubimet e mbajtuar ne Has dhe Tropoje. Nga Hasi ai deklaroi se do të ketë një të neserme të sigurt kur fermerët të subvencionohen drejtpërdrejt me 100 milionë euro në vit dhe politikat ekonomike të mundësojnë hapjen […]

Vazhdo të lexosh