Vjen lajmi shokues për Salah

Sipas agjencisë britanik, Salah e ka nxjerr krahun dhe kjo është diagnoza e parë që e ka dhënë mjeku i Liverpoolit. Kujtojmë që një ndërhyrje e Ramos në minutën e 25 i ka nxjerrë krahun egjiptianit i cili doli nga fusha e lojës me lot në sy .BBC ka raportuar para pak çasteve se Salah […]

Vazhdo të lexosh

Bënda javës Google humbet 24 miliardë

Ditën e Hënë filiali Europian i Google u detyrua të kërkonte falje reklamuesve në Britani sepse reklamat e tyre u shfaqën në disa video të cilat promovonin terrorizmin në youtube. Klientë Britanikë të profilit të lartë si Tesco, Mark dhe Spencer, The Guardian e madje edhe qeveria e këtij vendi tërhoqen fushatat reklamues nga Google. […]

Vazhdo të lexosh