Rama për Metën/ Ai është si hëna, herë rrotullohet, herë është i plotë, herë i qorruar komplet”,

Sot, Rama ka zhvilluar një takim me banorët e Njësisë nr.6 në Tiranë. Rama shoqërohej edhe nga kryebashkiaku Erion Veliaj, si dhe deputetja Blerina Gjjylameti. Gjatë bisedës, kreu i qeverisë u ndal edhe tek çështja e presidentit Ilir Meta, ndërsa e cilësoi si person me natyrë komplekse duke pranuar se ka bërë edhe gjëra të […]

Vazhdo të lexosh