Aktori i humorit, Florjan Binaj: Do dal të protestoj

Aktori i humorit, Florjan Binaj do të jetë prezent në protestën që do të zhvillohet ditën e nesërme përballë kryeministrisë për rritjen e çmimeve. Nëpërmjet ‘instastory’, Binaj fton të gjithë shqiptarët që të bëhen pjesë e protestës, duke thënë shprehjen se ‘kupa është mbushur dhe po derdhet’. Për personat që nuk bëhen pjesë e protestës, […]

Vazhdo të lexosh