Ja se kë falenderon në mbarim të mandatit si deputete, Albina Deda Gjoci. Foto

Te nderuar miq! Sot ne diten e fundit te mandatit tim si Deputete e Parlamentit te Shqiperise kam falenderimet e mia te sinqerta te cilat do ti ndaj me ju: -Faleminderit dr.Berishes ketij simboli te pashoq te vlerave njerezore e politike kombetare. -Faleminderit PD-se shtepise fisnike me te cilen u rritem prej Dhjetorit ’90, e […]

Continue Reading

Eduard Selami ka falënderuar edhe njëherë të gjithë ata demokratë që e mbështetën në këtë proces.

Eduard Selami ka falënderuar edhe njëherë të gjithë ata demokratë që e mbështetën në këtë proces. Me anë të një mesazhi në faqen e tij të ‘Facebook’-ut Selami pohon se kontributi i tij në PD do të vijojë, ashtu si edhe në seksionin e njësisë 2 në Tiranë, ku është edhe anëtar. Mesazhi i Eduard […]

Continue Reading

‘Ekipi Mundjes Golloborda’ ka një mesazh për gjithë të angazhuarit e aktivitetit “Mundja Tradicionale Gollobordë 2017”. Foto

Miq të nderuar, gollobordas e ju të tjerë! Ju shprehim falënderimet e sinqerta e të përzemërta të gjithë miqve që u angazhuan dhe ndihmuan në grumbullimin e të dhënave dhe fotografive për aktivitetin “Mundja Tradicionale Gollobordë 2017”. Mirënjohje e pakufishme për të gjithë pjesëmarrësit në aktivitete, përkatësisht në promovimin e librit “Pehlivanët e Gollobordës”, vlerësuesit […]

Continue Reading

Erdogan, shpërthen kundër BE-së. Falenderon Trump-in

Recep Tayyip Erdoğan, në një intervistë për CNN International, ka bërë vlerësime mbi situatën e fundit në vend dhe më gjerë, raporton Anadolu Agency (AA). “Qëndrimi aktual dhe këndvështrimi i Trumpit na gëzon. Besoj se në takimin tonë dypalësh për përcaktimin e rrugës sonë, mund të shohim që dy vendet si partnerë dhe aleatë strategjikë […]

Continue Reading