Rudina Hajdari shfaqet në krahë të Soreca(Vlahutin) dhe deputetes socialiste, Eglantina Gjermeni.

Deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari është shfaqur sot përkrah ambasadorit të Bashkimit Europian Luigi Soreca dhe deputetës socialiste, Eglantina Gjermeni. Ata kanë qenë në Bashkinë e Vaut të Dejës ku kanë uruar gratë dhe vajzat për 8 marsin. Pasi mbajti fjalën e saj përballë grave, Rudina Hajdari u pyet nëse foli si deputete e […]

Vazhdo të lexosh