Konservatorëve britanikë: Në Shqipëri duhet një qeveri teknike

Përfaqësuesi i lartë i konservatorëve britanikë Daniel Hannan ka mbështetur protestën e opozitës dhe kauzën e tyre për zgjedhje të lira dhe të ndershme. Në një intervistë për Top-Channel, ndër të tjera ai ka thënë se është e nevojshme krijimi i një qeverie teknike. Pyetje: Jeni në Shqipëri për të marrë pjesë në samitin e […]

Continue Reading

Kampioni Europës Daniel Godelli nuk përfiton asgjë

Kampionati Europian i peshëngritjes për të rritur, veç medaljeve të fituara, do të jetë edhe një burim të ardhurash për sportistët e Kombëtares kuqezi. Por, më i pafati do të jetë pikërisht kampioni i Europës në stilin e shkëputjes. Edhe pse u ngjit në majën më të lartë të kontinentit në këtë disiplinë, vendimi i […]

Continue Reading