Spiropali kalon në ekstazë dhe i thotë Ilir Metës: O i marrë, o budalla!

Ministrja e shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, ose zëdhënësja e famshme e Rilindjes, Elisa Spiropali ka gjithë ditën që i është qepur me bukë në torbë Ilir Metës. Rreth orës 3 pasdite, zonja Elisë, shkroi në rrjetet sociale këto fjalë: “Salvador Haxhi Qametaj e ktheu deri javën e kaluar figurën e Presidentit të Republikës në […]

Vazhdo të lexosh

Ngjela-Ramës/ Je sa i lig, aq dhe budalla.

Përmes një postim në ‘Facebook’ Ngjela sulmoi ashpër kryeministrin Edi Rama, duke e cilësuar atë të lig teksa deklaron se protesta e studentëve është e Bashës dhe LSI. JA DHE POSTIMI I NGJELËS: Keni një kryeministër sa të lig, aq dhe budalla. Ai po deklaron se protesta e studentëve është e Bashës dhe LSI -së. […]

Vazhdo të lexosh