Barça dhe Reali do të takohen për gjysmëfinalen e Kupës së Mbretit

Para pak minutash është hedhur shorti për gjysmëfinalet e Kupës së Mbretit. Siç duket “El Clasico” ka ardhur më herët për tifozët, të cilët prisnin që të dy ekipet të takohen në finale. Barcelona dhe Real Madrid do të luajnë ndaj njëra-tjetrës për një vend në finale, ndërsa në anën tjetër Valencia do të takohet […]

Continue Reading

Paris Saint-Germaini-shkatërron Barçën 4-0

Një natë magjike ajo e mbrëmshmja për Paris Saint-Germaini-n Ajo shkaterroi Barcelonës me rezultat 4-0 dhe për shumë lojtarë kjo ishte një natë magjike, posaçërisht për Presnel Kimpembe. E gjitha kjo pasi 21-vjeçari debutoi në Ligën e Kampionëve me një fitore të madhe. Qendër mbrojtësi i ri i ndihmuar edhe nga lojtarët tjerë nuk la Luis […]

Continue Reading