Zbardhet debati mes ministres Balluku e punonjësve të Albcontrol (VIDEO)

‘BalkanWeb’ zbardh debatin e zhvilluar mesditën e sotme në mbledhjen mes ministres së Infrastrukturës Belinda Balluku dhe punonjësve të AlbControl, të cilët kanë firmosur deklaratën e paaftësisë së përkohshme për shkak të stresit të vazhdueshëm që kanë në punë, ndikuar edhe nga pandemia. Në mbledhje, e cila përfundoi pa një marrëveshje mes palëve, punonjësit e […]

Vazhdo të lexosh