Rama ironizon Metën/ Ne nuk heqim dorë nga mandatet

Edi Rama i është përgjigjur deklaratave të kryeparlamentarit dhe kryetarit të LSI Ilir Meta, që u shpreh i gatshëm të dorëzojë mandatet e partisë së tij për të zgjidhur krizën. I pyetur nga gazetarët nëse PS është gati të bëjë të njëjtën gjë, Kryeministri Rama tha: “E konsideroj qeverinë përgjegjësi, jo privilegj dhe nga kjo […]

Continue Reading