Fejohet djali i Ardit Gjebreas. Ja kush është vajza që i rrëmbeu zemrën. VIDEO

Djali i moderatorit të njohur Ardit Gjebreas është fejuar me vajzën e biznesmenit Adi Haxhiymeri, të quajtur Merlin. Të rinjtë ishin në një lidhje prej shumë kohësh ndërkohë çdo gjë u bë publike për mediat vetëm pak kohë më parë. Por ato që kanë festuar dhe gëzuar më shumë për këtë bashkim janë dy familjet […]

Continue Reading