Historia e dhimbshme e shqiptarit jehonë në mediat italiane, gruaja i merr djalin dhe ikën në Siri (Video)

Një ngjarje me temë shumë delikate është trajtuar së fundmi në emisionin investigativ Italian “Le Iene”. Emisioni i mbrëmshëm bënte fjalë për familjen shqiptare të Afrim Berishës, i cili jetonte që prej vitit 1995 në Itali me bashkëshorten dhe kishte tre fëmijë, konkretisht dy vajza të rritura dhe djalin Alvin. Media italiane raporton se bashkëshortja […]

Vazhdo të lexosh