Shikoni këtë buzëqeshje të vogëlushes së plagosur në Alepo/ Video

Kjo është një vajzë e vogël siriane, me kokën e saj të fashuar pas një sulmi me bombë që hodhi në erë një autobus në qytetin e shkatërruar nga lufta Alepo, pavarësisht të gjithave kthen kokën nga kamera dhe buzëqesh. Terroristët, të dielën, me shumë mundësi militantë të ISIS, vendosën një bombë në një grup […]

Continue Reading