Fiorentina ka bërë një përmbysje të madhe pasi ka mposhtur 5-4 skuadrën zikaltër/ Video

Skuadra e drejtuar nga Sousa ka bërë një përmbysje të madhe pasi ka mposhtur 5-4 skuadrën zikaltër. Një lumë golash në “Artemio Franchi” ku deri në sekondat e fundit Fiorentina i është frikësuar një ripërmbysje nga ana e klubit të Interit. Golat për Interin i shënuan Icardi (34’, 88′ e 90′) dhe Perisic (29’), ndërsa për […]

Continue Reading