Arrestohet një i dyshuar për grabitjen e 3.2 milion dollarëve.

Burime të rezervuara nga grupi i hetimit bëjnë me dije për “BalkanWeb” se policia zotëron prova të mjaftueshme se F. Xh. nga Lushnja është një nga bashkëpunëtorët e grabitjes. Mësohet se prej tre ditësh ai mbahet në komisariat, në izolim dhe pa pasur mundësi të kontaktojë me familjarë apo avokatë. Lajmi është bërë i ditur […]

Continue Reading