SPRINT NEWS ALBANIA

Bota

Përmbyset kamioni dhe mbulon autostradën e Kalifornisë me domate

Zyrtarët në Kaliforni njoftuan se një pjesë e autostradës është mbyllur për disa orë kur një kamion u përmbys dhe e derdhi ngarkesën e tij me domate në rrugë.

Patrulla e autostradës së Kalifornisë tha se kamioni u përmbys në Interstate 5 në Patterson dhe humbi ngarkesën e tij me domate në rrugë.

Caltrans District 10 tha se ekuipazhet i pastruan domatet për t’i dhënë trafikut një shans për lëvizje.

Shkaku i përplasjes ishte i paqartë dhe rruga është rihapur plotësisht përsëri.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?