SPRINT NEWS ALBANIA

AktualitetPolitike

Meta: Të gjithë sot në shesh kundër Narkoshtetit!

Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, u ka bërë thirrje shqiptarëve për një pjesmarrje masive në protestën që organizon sot opozita para Kryeministrisë. Meta shprehet se Shqipëria u përket shqiptarëve dhe të rinjve.

Mesazhi i Metës:

Të gjithë shqiptarët e lirë dhe patriotë sot në shesh kundër Narkoshtetit!

Erdhi fundi i regjimit të Tontomakutëve dhe Dum-Dumanëve!

Beteja jonë për 4 milion shqiptarë plus nuk ka kthim pas!

Shqipëria u përket shqiptarëve!

Shqipëria u përket të rinjve!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?