SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Arrestohet vëllai i ish-deputetit të PS

Policia e Shtetit ka vënë pranga Xhelal Rrajan, vëllanë e ish-deputetit të PS, Rrahman Rraja.

Xhelal Rraja ishte shpallur në kërkim pasi gjykata i kishte caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg”, në vijim të operacionit “Revanshi”, për pjesëmarrje në grup të strukturuar kriminal dhe për sigurim të kushteve për të kryer vrasjen ish deputetit tjeter te PS, Arben Ndokën

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?