SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Trondit gazetarja: Kupola më e lartë e shtetit dhe policisë kanë festuar me persona në kërkim.

Gazetarja e kronikës së zezë Anduena Llabani denoncon live se si krere te larte te policise dhe politikes kane festuar me persona ne kerkim.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?