SPRINT NEWS ALBANIA

AktualitetSport

Përfshihet nga flakët stadiumi i Skënderbeut në Korçë

Është përfshirë nga flakët ditën e sotme, stadiumi i klubit të Skënderbeut në Korçë.

Zjarri ka shkaktuar dëme materiale të shumta, ndërsa tymi i zi shihet në tribunën e stadiumit, ndërsa janë djegur stolat.

Përfshihet nga flakët stadiumi i Skënderbeut në Korçë, dëme të mëdha materiale

Ende nuk dihet shkaku i zjarrit, ndërsa paraprakisht dyshohet se ka nisur nga brenda lokalit dhe flakët janë përhapur.

Forcat zjarrfikëse kanë shkuar në vendngjarje për të shuar flakët.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?