SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Një person pi helm para dyerve të SPAK, transferohet drejt spitalit në gjendje të rëndë

Një qytetar ka pirë helm jashtë dyerve të Prokurorisë së Posaçme.

Bëhet fjalë për shtetasin e identifikuar me iniciale P.T nga Lezha, ndërsa pasi ka konsumuar helmin është transportuar me urgjencë drejt spitalit.

Personi mësohet se ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore dhe autoritetet përkatëse po kryejnë verifikimet e nevojshme për të zbuluar nëse personi në fjalë vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Lezhiani raportohet se çuditërisht ka kërkuar një takim me prokurorët e SPAK-ut, arsyeja ende nuk dihet.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?