SPRINT NEWS ALBANIA

ShowStil/Jetë

I bëri reklamë Veliaj dhe Rama, dështon koncerti i Noizy-t/ Pak pjesmarrës…

Në “Alpha Show III” të Noizyt, të mbajtur mbrëmjen e kaluar në stadiumin “Air Albania”, u shfaqën emra të shquar të industrisë së muzikës si Tayna, Dafina Zeqiri dhe Era Istrefi.

Shfaqjet dhe momentet nga ngjarja u shpërndanë gjerësisht në rrjetet sociale, por pjesëmarrja e publikut ishte dukshëm e rrallë.

Shikuesit vunë në dukje se shumë vende mbetën bosh gjatë gjithë koncertit. Kjo pjesëmarrje nuk përmbushi pritshmëritë e Noizy-t dhe ekipit të tij për këtë event.

Komentet në mediat sociale, veçanërisht në platforma si TikTok, theksuan frekuentimin më të ulët, duke bërë krahasime me audiencën më të madhe të parë në koncertin e fundit të Alban Skenderajt.

Mungesa e papritur e pjesëmarrjes në një ngjarje kaq të profilit të lartë ka ndezur diskutime në internet për arsyet e pjesëmarrjes së ulët të audiencës.

FOTO/ Njerëzit të shokuar nga koncerti i Noizy-t, çfarëFOTO/ Njerëzit të shokuar nga koncerti i Noizy-t, çfarë

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?