SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

VIDEO/ Mjeku i Onkologjikut në gjykatë: Unë bëj vetëm punën zotëri!

Teksa sot pritet t’i konfirmohet masa e sigurisë, pasi Gjykata e Apelit Tiranë caktoi ndaj tij ‘arrest shtëpie’, mjeku i Onkologjikut, Edmond Gashi është paraqitur në gjykatë.

Ai refuzoi që të fliste gjatë për mediat, ndërsa tha se ai bënte vetëm punën e tij.

Gashi dhe 7 kolegë të tij, mjekë dhe infermierë të Onkologjikut akuzohen për shpërdorim detyre, pasi drejtonin pacientët me kancer drejt spitaleve dhe klinikave private.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?