SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Reshje të dendura shiu në Lezhë, përmbytje në disa rrugë të qytetit

Reshjet e shiut me intensitet të lartë për disa minuta kanë sjellë probleme në lëvizjen e drejtuesve të automjeteve dhe këmbësorëve në rrugët kryesore të qytetit të Lezhës.

Gazetari Elidon Ndreka raporton për BalkanWeb se shkak u bë bllokimi i pusetave dhe kolektorëve pasi prurjet ishin të shumta.

Menjëherë për situatën bashkia e Lezhës mori masa për zhbllokimin e tyre dhe normalizimin e situatës.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?