SPRINT NEWS ALBANIA

AktualitetPolitike

Protesta kombëtare e PD, opozita ndryshon datën – njofton se do të mbahet në 11 korrik

Protesta kombëtare e opozitës do të mbahet më 11 korrik, ora 20:00 dhe jo në datën 12 korrik, sikundërse u njoftua fillimisht.

Protesta do të zhvillohet në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ndërsa podiumi do të vendoset para Kryeministrisë.

Sakaq, ditën e premte në orën 18:00 do të zhvillohet mbledhja e Këshillit Kombëtar të PD.
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?