SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Saimir Tahiri është paraqitur ditën e sotme në SPAK.

Ish-ministri i Brendshëm i qeverisë ‘Rama 1’, Saimir Tahiri është paraqitur ditën e sotme në SPAK.

Tahiri është paraqitur në SPAK për herë të parë pas dënimit të tij dhe lirimit më pas me kusht.

Nuk dihen ende arsyet për paraqitjen e tij në SPAK, por prej kohësh përflitet për një hetim të ri të nisur ndaj tij, në lidhje me pasurinë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?