SPRINT NEWS ALBANIA

Politike

Partia Demokratike mbledh, sot, Kryesinë. Ja çfarë pritet të ndodhë

Diten e sotme Partia Demokratike do të mbledhë Kryesinë.

Burime nga selia blu bëjnë me dije se gjatë mbledhjes do të diskutohen emrat e drejtuesve politikë, shtrirja e bashkimit të partisë në çdo qelizë dhe po ashtu mësohet së do të thirret edhe nje protestë e mundshme kombëtare, e cila pritet të mbahet brenda muajit të ardhshëm (korrik).

Megjithatë mbajtja ose jo e saj do të vendoset gjatë mbledhjes së kryesisë pasi të dëgjohen edhe mendimet e diskutimet e anëtarëve të PD.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?