SPRINT NEWS ALBANIA

ShowStil/Jetë

Erjola Doci dhe Ilnisa Agolli pajtohen në “Top Arena”

Erjola Doci dhe Ilnisa Agolli kanë pasur përplasje të vazhdueshme në “Big Brother Albania VIP 3”.

Gjithsesi duket se të dyja ish-banoret i kanë lënë pas inatet që kanë pasur me njëra-tjetrën

Në “Top Arena”, Erjola dhe Ilnisa i shtrinë dorën njëra-tjetrës, e më pas u përqafuan, duke hedhur çdo gjë mbrapa.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?