SPRINT NEWS ALBANIA

Sport

Vëllai i Klaus Gjasulës shpërthen në lot me ngashërim pas golit të barazimit

Goli i barazimit erdhi nga Klaus Gjasula në minutën e 94, duke u bërë kështu dhe goli që shënohet në vonë.

E ndërsa i gjithë stadiumi u drodh nga brohorima e tifozëve shqiptarë, nuk kishte si të mos dallohej gëzimi në sytë e familjarëve të Gjasulës, i cili shënoi më herët dhe një autogol.

Në këto pamje që janë shpërndarë tashmë gjerësisht në rrjet, shihet vëllai i Gjasulës, i cili shpërthen në lot me ngashërim pas barazimit.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?