SPRINT NEWS ALBANIA

AktualitetPolitike

VIDEO/ Hajduti, hajduti, hidhen tymuese e flakadanë drejt bashkisë

Me thirrjet ‘hajduti’, ‘hajduti’, protestuesit janë mbledhur para bashkisë së Tiranës kundër Erion Veliaj, duke kërkuar dorëheqjen e tij.

Më pas drejt bashkisë janë lëshuar tymuese dhe flakadanë, duke tensionuar situatën.

Ndërkaq protestuesit kën hequr edhe rrethimin e hekurt që kishte vendosur policia dhe bashkia.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?