SPRINT NEWS ALBANIA

AktualitetPolitike

Edhe dy deputetë të Bashës drejt bashkimit me Berishën

Behet fjale per deputetin Kreshnik Çollaku dhe deputeten e Fierit, Eralda Tase Bano.

Më heret deputeti Kreshnik Çollaku pati deklaruar se, une do jem atje ku te jete vula dhe logoja e partise dhe do respektoj vendimin e gjykates.

Po ashtu edhe deputetja Eralda Bano gjate nje postimi ne profilin e saj ne fb, deklaroi se do mbetem deputete e PD, cka nenkupton qendrimin ne grupin parlamentar te PD ku kryetar tashme eshte Sali Berisha.

Burime per Sprint.al bejne me dije se ditet ne vazhdim pritet qe, edhe deputete te tjere ti bashkohen grupit te PD

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?