SPRINT NEWS ALBANIA

AktualitetPolitikeRajoni

Mitsotaqis mbledhje me eurodeputetët fitues, Fredi Beleri del live nga burgu i Fierit

Mitsotaqis mbledhje me eurodeputetët fitues, Fredi Beleri del live nga burgu i Fierit.

Pas fitores si eurodeputet te Belerit, duket se dhe masat ndaj tij jane liruar, pasi dihte boterisht qe nje te burgosuri nuk i lejohet telefon dhe aq me teper pajisje per te fol me videocoll.

 

Pesë prej tyre ishin të pranishëm , ndërsa dy të tjerë midis tyre edhe Fredi Beleri kanë marrë pjesë me telekonferencë.

Kreu i qeverisë greke ka anuluar një udhëtim në Jordani dhe ka organizuar shumë takime me bashkëpunëtorët e tij për të përcaktuar shkaqet e humbjes së 1 milion votuesve të djathtë në zgjedhjet e së dielës për PE.

Gjithashtu thuhet se në analizat për dobësimin e Demokracisë së Re brenda 10 muajve ka luajtur rol mospjesmarrja në votime e një pjese të madhe të votuesve të qëndrës të cilët janë zhgënjyer nga politikat qeverisëse të konservatorëve muajt e fundit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?