SPRINT NEWS ALBANIA

AktualitetPolitike

Komisioni i TIMS/ Salianji: Ato që dëgjuam ishin llahtar, është cenuar siguria kombëtare!

Salianji: Edhe me dyer të mbyllura ato që dëgjuam ishin llahtar në raport me se sa thellë dhe rëndë ishte cenuar siguria kombëtare në raport me të dhnat e sistemit tims.

Gogu: Tragjike është kur shkelet ligji, unikja është të bësh të çuditurin dhe të bësh pyetje çfarë meraku ka. ka një merak këtu si zbatohet ligji, prokurorët dhe Opgj i doni çdo ditë në televizor. Sepse keni tallavanë e qytetarit dixhital, prandaj merrni atë përgjigje sa herë konkurroni në garën për shtetbërje, mos të bëjmë Lizën në Botën e Çudirave se ku është meraku.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?