SPRINT NEWS ALBANIA

AktualitetEkonomi

Saranda është gati për një sezon veror ku pritet të presë mijëra turistë.

Saranda është gati për një sezon veror ku pritet të presë mijëra turistë.

Kryeministri Rama përmes një postimi në rrjetet sociale ka ndarë pamje spektaklare nga Saranda dhe shkruan: Mirëmëngjesi dhe nga Saranda me energji e ritëm për një sezon veror hit, ju uroj një ditë të mbarë.
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?