SPRINT NEWS ALBANIA

AktualitetPolitike

Jep dorëheqjen kryetarja e komanduar e Bashkisë së Himarës

Kryetarja e komanduar e Bashkisë së Himarës, Blerina Bala ka dhënë dorëheqjen.

 

Jep dorëheqjen kryetarja e komanduar e Bashkisë së Himarës

Blerina Bala u zgjodh kryetare e komanduar për Himarën nga Këshilli Bashkiak deri në zgjedhjet e ardhshme.

Letra:

Të nderuar banorë të Himarës!

Të nderuar anëtar të Këshillit Bashkiak Himarë!

Ndjehem e nderuar dhe e privilegjuar që mu dha mundësia të drejtoja Bashkinë Himarë për këtë periudhë aq sa të vështirë dhe të mrekullueshme për mua.

Gjatë kësaj kohe jam përpjekur të punoj me përkushtim dhe e palëkundur, për të trajtuar dhe zgjidhur çështjet që janë paraqitur para meje.

Sidoqoftë për shkaqe personale që kërkojnë kohën dhe vëmendjen time të plotë, me keqardhje ju njoftoj pamundësinë time për të vazhduar detyrën e Kryetares së Bashkisë Himarë që mu besua dhe nga Këshilli Bashkiak Himarë.

Me këtë letër, sot zyrtarisht paraqes dorëheqjen time të parevokueshme nga pozicioni i Kryetares së Bashkisë Himarë.

Dua të shpreh falenderimet dhe mirënjohjen më të thellë stafit të Bashkisë Himarë, Këshillit Bashkiak Himarë dhe cdo banori të Himarës për mbështetjen dhe për vlerat njerëzore që kemi ndarë gjatë kësaj periudhe.

Përulësisht kërkoj të pranoni mirënjohjen time të sinqertë, për bashkëpunimin dhe për cdo gjë që kemi arritur së bashku.

Me respekt, Blerina Bala

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?