SPRINT NEWS ALBANIA

AktualitetPolitike

Tensione në protestën e opozitës/ Protestuesit ‘shkulin’ gardhin metalik

Tensione në protestën e opozitës. Protestuesit i kanë vënë flakën disa gomave të vjetra që kishin vendosur para bashkisë së Tiranës. Teksa kanë tentuar të hedhin molotov drejt bashkisë, policia iu është kundërpërgjigjur turmës duke hedhur ujë.

Sakaq, teksa në podium fliste Belind Këlliçi, protestuesit kanë ‘shkulur’ gardhin metalik dhe kanë lëvizur nga vendi pjesët e betonit.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?