SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Avokat Sokol Mëngjesi ende në intubim, mjekët shtyjnë zgjimin nga koma

Avokati Sokol Mëngjesi vijon të jetë në intubim.

Edhe pse pritej që sot mjekët ta zgjonin atë nga koma ku është futur, kjo gjë nuk ka ndodhur.

Burime nga Spitali i Traumës kanë bërë të ditur se, gjatë mëngjesit të sotëm mjejkët i kanë bërë një skaner.

Ata kanë vënë re një ulje të vogël të edemës së krijuar pas sulmit brutal nga 3 personat e porositur.

Pas rezultateve të skanerit, mjekët kanë vendosur ta mbajnë dhe dy ditë të tjera në intubim për të provuar me pas më e zgjimin dhe nxjerrjen e tij nga intubimi.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?