SPRINT NEWS ALBANIA

AktualitetKulture

Princ Leka ka uruar vajzën e tij, Geraldinë për 1 Qershorin

Princ Leka ka uruar vajzën e tij, Geraldinë për 1 Qershorin me foto te realizuara nga partneria aktuale Blerta.
Në fotot e postuara ka etiketuar dhe Blertën. Tashmë çifti deklarohet hapur duke sjellë panoramë familjare.
Princi shkruan : Duke festuar me vajzën time Geraldinë,
ju dërgojmë urimet tona të përzemërta të gjithë fëmijëve të kombit tonë.
Gëzuar 1 Qershorin! ❤️
Mund të jetë një imazh i 9 persona, fëmijë dhe teksti
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?