SPRINT NEWS ALBANIA

AktualitetPolitike

Partia Lëvizja e Legalitetit thërret Konventën Kombëtare të saj

KONVENTË KOMBËTARE
PARTIA LËVIZJA E LEGALITET
Prezantim, Platformë Programore Elektorale
Partia Lëvizja e Legalitetit thërret Konventën Kombëtare të saj në lidhje me paraqitjen e Platformës Programore Elektorale për zgjedhjet parlamentare të vitit 2025.
Diaspora e Shtetëve të Bashkuara Amerikës dhe ajo e vendeve të BE, drejtues të lartë të PLL në këto shtete, zbresin këtë ditë në Tiranë në mbeshtetje të legalistëve dhe kauzës tonë mbretërore.
Do të ftohen të marrin pjesë drejtues dhe përfaqësues të çdo grupi tjetër interesi.
Ditën e Hënë, datë 17/06/2024 ora 18.00,
Internacional Hotel Tirana
Faleminderit.
Mund të jetë një imazh i 4 persona
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?